Av. Arb. Muhammet Tasar

Yönetici ve Kurucu Avukat

Kayasar Hukuk Bürosu’nun kurucu ve yönetici avukatı olan Tasar, lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden iyi derece ile mezun olmuştur. Birden çok Türkiye’nin önde gelen hukuk bürosunda yönetici avukat olarak çalışmıştır.
İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında birçok finans kuruluşunun, gayrimenkul şirketinin, sigorta şirketinin ve sektörün önde gelen kurumlarının danışmanlıklarını yapmakta olan Tasar, aynı zamanda Arabulucu sıfatını haizdir. İngilizce dilinde profesyonel çalışma yeterliliğine sahiptir.

Av. Oğuzhan Kılınçkaya

Kurucu Ortak

Almanya‘da doğan Kılınçkaya, Lise öğrenimini Hatay’da tamamlamış, akabinde Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim hayatına devam etmiştir. Teorik eğitimine destek olması açısından lisans eğitimi boyunca Türkiye’nin saygın hukuk bürolarında Enerji Hukuku ve Bankacılık ve Finans Hukuku alanlarında stajyer olarak çalışmalar yürütmüştür.
Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni Üstün Başarı Belgesi ile tamamlayan Kılınçkaya, meslek yaşantısında, özel hukuk alanına yönelmiş Enerji Hukuku, Deniz Ticareti Hukuku ve Şirketler Hukuku alanlarında çalışmalar yürütmektedir. Yerli ve yabancı birçok müvekkile yerli ve uluslararası düzeyde karşılaştıkları hukuki meselelerde avukatlık hizmeti vermektedir. Kayasar Hukuk Bürosu’nun kurucu ortaklarından biri olarak Avukatlık kariyerine devam etmektedir. Almanca ve İngilizce dillerinde profesyonel çalışma yeterliliğine sahiptir.

Av. Sefa Yalçın

Avukat

Lise öğrenimini tamamladıktan sonra önce Mühendislik Fakültesi’nde Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Yalçın, sonrasında Hukuk Fakültesinde eğitim hayatını sürdürmüş ve derece ile Hukuk Fakültesi’ni tamamlamıştır. Lisans dönemi boyunca saygın birçok hukuk bürosunda stajyer olarak görev alan Yalçın bu dönemde Kamu Hukuku’na yönelmiş, meslek yaşantısına da bu doğrultuda devam ederek Ceza Hukuku, Bilişim Ceza Hukuku ve İdare Hukuku alanlarında yerli ve yabancı birçok müvekkiline hizmet vermeye devam etmiştir. İngilizce dilinde profesyonel çalışma yeterliliğine sahip olan Yalçın, Kayasar Hukuk Bürosu’nun bünyesinde Avukatlık kariyerine devam etmektedir.

Av. Umut Kaya

Avukat

Meslek yaşantısına lisans eğitimi sırasında katıldığı yaz stajları ile başlayan Umut Kaya, yine öğrencilik döneminde yurt dışında hem İngilizce hem de Almanca hukuk terminolojisi dersleri almıştır. Bu eğitimler sonucunda sertifikalar almıştır. Umut’un ayrıca Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen sertifikası mevcuttur. Akabinde, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş, mezuniyeti sonrasında Ticaret Hukuku, Sermaye Piyasaları Hukuku ve Rekabet Hukuku gibi özel hukuk alanlarında Legal 500 listesinde bulunan Türkiye’nin sayılı hukuk bürolarında stajını tamamlayarak farklı alanlardaki bilgi ve deneyimini arttırmıştır. Ortak olarak katıldığı Kayasar Hukuk Bürosu’nda ağırlıklı olarak Ticaret ve Şirketler hukuku, Sermaye Piyasaları Hukuku ve Sözleşmeler hukuk alanlarında dava takibi, yerli-yabancı müvekkillere danışmanlık hizmeti verilmesi ile KVKK projelerinin yürütülmesi alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul Barosu üyesi olup aynı zamanda Beyoğlu 37. Noter nezdinde Türkçe-İngilizce dillerinde yeminli tercüman sıfatını haiz olmakla birlikte, Almanca dilinde de profesyonel çalışma yeterliliğine sahiptir.

Av. Edip Sinoğlu

Avukat

Lise öğrenimini Van Mesut Özata Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesini derece ile bitiren Sinoğlu yüksek lisans eğitimini de aynı kurumda ceza hukuku alanında iyi bir derece ile tamamlamıştır. Lisans dönemi boyunca saygın birçok hukuk bürosunda stajyer olarak görev almakla birlikte ceza hukuku alanında önde gelen hukuk bürolarında meslek hayatına devam etmiş ve nihayetinde 2023 yılında Kayasar Hukuk Bürosu bünyesine katılmıştır. İngilizce dilinde profesyonel çalışma yeterliliğine sahip olan Sinoğlu Kayasar Hukuk Bürosu’nun bünyesinde Avukatlık kariyerine devam etmektedir.

Av. Furkan Aksoy

Avukat

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Aksoy, öğrencilik dönemi ve öncesinde de birçok alanda çalışarak deneyimini arttırmıştır. Uluslararası birçok müvekkile Kayasar Hukuk Bürosu bünyesinde hizmet veren Aksoy, İngilizce, Arapça, İbranice ve İtalyanca dillerinde çalışma yeterliliğine sahiptir. Meslek hayatına uluslararası hukuk ve ticaret hukuku alanlarından başlamış olan Aksoy, nihayetinde 2023 yılında Kayasar Hukuk Bürosu bünyesine katılmıştır.